taška nákupní TORINO 34l, nosnost 25kg MO
Kód: MA-324935
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nákupní taška TORINO 34 l, nosnost 25 kg, MO. - nákupní taška na kolečkách se dvěma kolečky - rám z uhlíkové oceli - taška z odolného nepromokavého polyesteru - snadno údržbový materiál, omyvatelný vlhkým hadříkem - na zadní straně tašky se nachází kapsa na zip Nákupní taška na kolečkách je skvělý pomocník při těžkých nákupech. Konstrukce je z lehké uhlíkové oceli. kostra: uhlíková ocel 16 x 0,6 mm kolečka: EVA pěna, pr. 16,5 cm plášť: 600D polyester potažený PVC barva: modrá K tašce lze dokoupit náhradní kolečko 324937.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590419324672 |
| Barva: | červená |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,4 kg |
| Kolečka: | Ano |
| Objem: | 52 l |
| Objem přepravní: | 33,3 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 90 cm |
| Typ tašky: | taška na kolečkách |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
