taška síťovka PRETTY UP 35x35cm, dlouhé ucho, ČER
Kód: MA-326933
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška síťovka PRETTY UP 35 x 35 cm, dlouhé ucho, ČER. rozměry: 35 x 35 cm materiál: bavlna barva: černá nosnost: 5 kg Síťovka Pretty Up s dlouhým uchem v černé barvě, je praktická a velmi skladná pro každodenní nákupy. Síťovka má pevná dlouhá ucha, takže ji pohodlně můžete nosit na rameni. Je pevná a odolná, unese i středně velký nákup. Její hlavní výhodou je, že zcela nahradí jednorázové igelitové tašky. Praní v pračce na 30 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022590010 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,028 kg |
| Objem přepravní: | 0,91 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
