taška termoizolační 47x47cm
Kód: MA-281600
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška termoizolační 47 x 47 cm. rozměry: 47 x 47 cm Thermoizolační taška pro udržení chladu nebo tepla po dobu jedné hodiny. Pro vícenásobné použití. S praktickou rukojetí a patentním zapínáním - chrání uložené produkty před chladem a teplem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5902841453197 |
| Hloubka přepravní: | 0,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,6627 dm3 |
| Šířka přepravní: | 47 cm |
| Výška přepravní: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
