teploměr zavařovací 33cm (do pouzdra)
Kód: MA-341901
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr zavařovací 33 cm (do pouzdra). délka: 33 cm Zavařovací teploměr je hlavní součástí zavařovacích pomůcek, díky němu poznáte na kolik stupňů potraviny zavařujete. Díky popisku, který je na něm uveden budete vědět na kolik stupňů se mají jednotlivé potraviny připravovat. Je snadno omyvatelný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595063604057 |
| Hloubka přepravní: | 36,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,0891 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 1,5 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
