teploměr zavařovací 42cm
Kód: MA-340061
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 42 cm Zavařovací teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro použití ve většině typů zavařovacích hrnců.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590419011923 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,116 kg |
| Objem přepravní: | 0,432 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 48 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
