teploměr 20cm dřev.světlý
Kód: MA-267567
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr 20 cm, dřev. světlý. výška: 20 cm šířka: 4,5 cm materiál: dřevo Dřevěný teploměr je vybavený dvěma stupnicemi v rozpětí - 20 až + 50 st. C / 0 až + 120 st. F. Teploměr je opatřen očkem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022520451 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,068 kg |
| Objem přepravní: | 0,126 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
