teploměr 21,5cm kov.
Kód: MA-267566
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr 21,5 cm, kov. výška: 21,5 cm šířka: 4 cm materiál: kov barva: stříbrná Kovový teploměr je vybavený stupnicí v rozpětí - 40 až + 50 st. C. Teploměr je opatřen systémem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022520475 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
