teploměr 25,5cm dřevěný HAPPY GREEN
Kód: MA-287951
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřevěný teploměr 25,5 x 5,5 cm má dvě stupnice v rozpětí - 40 až + 50 st. Celsia / - 40 až + 120 st. Fahrenheita. Je opatřen háčkem na zavěšení. Rozměry: 25,5 x 5,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022400630 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,297 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
