teploměr 30cm kov.
Kód: MA-327184
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kovový teploměr s dekorem je vybavený dvěma stupnicemi v rozpětí - 25 až + 54 st. C / -12 až + 124 st. F. Teploměr je opatřen očkem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022520482 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,012 kg |
| Objem přepravní: | 0,39 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
