teploměr bazénový 16cm PH
Kód: MA-347363
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
teplotní rozsah: -15 do +50 °C délka: 160 mm šňůrka: 530 mm materiál: plast modrobílý Bazénový teploměr pohodlně zjistí teplotu vody ve Vašem bazénu, plave na vodě a lze ho uchytit pomocí provázků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4009816013552 |
| Hloubka přepravní: | 2,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,032 kg |
| Objem přepravní: | 0,09216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,4 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
