teploměr chladničkový 21cm PH 14.4003.02.01
Kód: MA-347112
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 30 x 20 x 210 mm hmotnost: 25 g materiál: plast otočný, zóny mrazu Podlouhlý plastový teploměr do chladniček a mrazniček, kde Vám pomůže udržet Vaše potraviny v ideální teplotě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816036384 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,448 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
