teploměr chladničkový kulatý pr. 7cm PH
Kód: MA-287950
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr do lednice je vybavený stupnicí v rozpětí - 50 až + 50 st. C. Máte pocit, že jídlo z vaší lednice není tak čerstvé, jak byste si představovali? Udržujete však v lednici nebo mrazáku správnou teplotu? S teploměrem pro chladničky a mrazničky budete mít o teplotě svých spotřebičů vždy přehled a budete moci tak jednoduše udržet doporučené teploty, jak v lednici, tak i v mrazáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022523100 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
