teploměr chladničkový kulatý pr.10cm PH 14.4006
Kód: MA-347113
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 72 x 21 x 95 mm teplotní rozsah: -30/+30 °C hmotnost: 18 g materiál: plast Kulatý plastový teploměr do chladniček a mrazniček, kde Vám pomůže udržet Vaše potraviny v ideální teplotě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4009816036469 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,423 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
