teploměr digit.ven./vn. 4x 5cm BÍ 30.2018.02
Kód: MA-347081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 54 x 16(30) x 39 mm teplotní rozsah: vnitřní: -10/+60 °C; venkovní: -40/+70 °C hmotnost: 38 g součástí 1 x 1,5 V LR44 baterie venkovní teplota přes kabel - délka venkovního kabelu 250 cm barva: bílá Digitální teploměr s čidlem pro měření venkovních i vnitřních teplot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4009816007308 |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,423 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
