teploměr digit.ven./vn. 8,3x 6cm 30.1044
Kód: MA-347082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"- možno postavit na pevnou podložku, např. na skříňku nebo na stůl a to díky rozkládacímu stojánku - měření vnější teploty pomocí kabelu se senzorem - délka kabelu 150 cm - funkce měření minima a maxima naměřené teploty za posledních 24 hodin Ideální digitální teploměr do interiéru, pro měření teploty nejen v místnosti, ale i aktuální teplotě venku a to díky kabelu s čidlem. Díky funkci minima a maxima naměřené teploty, můžete zkontrolovat výkyvy teplot za každých 24 hod. Vzhledem k voděodolnosti externího senzoru je možné tímto senzorem měřit nejen venkovní teplotu, ale i teplotu vody v akváriu nebo např. v mrazáku. Rozměry výrobku (Š x H x V): 60 x 24 x 83 mm (60 x 46 x 83 mm s rozloženým stojánkem) Rozsah teplot: - venkovní měření: -40°C až +70°C - vnitřní měření: 0°C až +50°C Napájení: 2 x 1,5V AAA baterie (nejsou součástí balení)"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4009816023124 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,7 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,059 kg |
| Maximální teplota: | ano |
| minimální teplota: | ano |
| Objem přepravní: | 0,31635 dm3 |
| Smart: | Ne |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| vlhkoměr: | ne |
| Vnitřní a venkovní teplota: | ano |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
