teploměr digit.ven./vn.13,2x 8,1cm 30.1053
Kód: MA-347083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Digitální teploměr s funkcí měření maximálních a minimálních teplot. Digitální teploměr pro vnitřní nebo venkovní použití - zobrazení aktuální teploty - stálé zobrazení max. a min. hodnot - odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům - jednoduché použití - dobře čitelné číslice Digitální teploměr vhodný jak do interiéru či exteriéru. Díky funkci minima a maxima naměřené teploty, můžete zkontrolovat výkyvy teplot. Teploměr je odolný vůči povětrnostním vlivům a digitální číslice jsou dobře čitelné, takže budete mít neustále velmi dobrý přehled o aktuální teplotě. Rozměry výrobku: 81 x 31 x 132 mm Rozsah teplot: -20°C až +50°C Napájení: 2 x 1,5V AAA baterie (nejsou součástí balení)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4009816024756 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Maximální teplota: | ano |
| minimální teplota: | ano |
| Objem přepravní: | 9,0405 dm3 |
| Smart: | Ne |
| Šířka přepravní: | 12,3 cm |
| vlhkoměr: | ne |
| Vnitřní a venkovní teplota: | ano |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
