teploměr do 300st.C pr.5x17cm nerez 14.1024
Kód: MA-347405
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: pr. 51 x 60 x 162 mm rozsah měření teploty: 0 °C až +300 °C hmotnost: 43 g materiál: nerez ocel s klipem Vpichovací teploměr je určen nejen k měření teploty tuku při smažení, s tímto pomocníkem bude každé vaření hračkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4009816020741 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 2,09475 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
