teploměr JUMBO 40cm PH BÍ HAPPY GREEN
Kód: MA-287952
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastový teploměr JUMBO 40 x 6,5 cm je vybavený dvěma stupnicemi v rozpětí - 30 až + 50 st. Celsia / - 20 až + 120 st. Fahrenheita. Teploměr je opatřen očkem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022394106 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,47 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
