teploměr koupelnový 19cm PH BÍ
Kód: MA-347121
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 37 x 11 x 195 mm rozsah měření teploty: -5 °C až +50 °C hmotnost: 20 g materiál: plast barva: bílá Koupelnový teploměr Vám prověří, zda má voda ve vaně tu správnou teplotu, získáte tak více klidu a bezpečnosti při koupání miminek, děti a seniorů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816036650 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,224 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
