teploměr koupelnový RYBA 15cm PH BÍ 14.3017.02
Kód: MA-347133
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 59 x 14 x 145 mm rozsah měření teploty: -5 °C až +50 °C hmotnost: 25 g materiál: plast barva: bílá Koupelnový teploměr RYBA Vám prověří, zda má voda ve vaně tu správnou teplotu, získáte tak více klidu a bezpečnosti při koupání miminek, děti a seniorů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816036810 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,423 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
