teploměr MIN-MAX 23x8cm PH 10.3014.14
Kód: MA-347290
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 80 x 32 x 232 mm rozsah měření teploty: -40 °C až +50 °C hmotnost: 90 g materiál: plast barva: šedá montáž na zeď s tlačítkem bez rtuti Teploměr s maximální a minimální teplotou. Patentovaná kapilární náplň. Pro kontrolu minimální, maximální a aktuální teploty. Stisknutím tlačítka se dvě modré značky přesunou dolu do průhledného sloupce (reset maximálních a minimálních hodnot). To Vám umožní kdykoli odečíst předchozí změny teploty ze spodních částí značek. Maximální hodnotu lze odečíst vpravo a minimální hodnotu vlevo na stupnici. Aktuální teplotu najdete v horní části každého průhledného sloupceDoplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4009816015877 |
| Barva: | šedá |
| datum: | Ne |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 31,5 cm |
| Hmotnost: | 90 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,8505 dm3 |
| Smart: | Ne |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
