teploměr na pečení a grilování masa digitální PH+nerez
Kód: MA-347406
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr na pečení a grilování masa digitální, PH + nerez. rozměry: 72 x 25 (49) x 72 mm materál: plast, nerezová ocel teplotní rozsah: -30 až +300°C napájení: 2 x AAA tužková baterie, 1,5 V (není součást balení) - vhodné při pečení masa v trubě nebo při grilování - barevný displej - zvukový signál při dosažení nastavené teploty - sonda je vyrobene z nerezové oceli - kabel je dlouhý cca 1 mDoplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4009816030139 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,245 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
