teploměr na pečení/vaření -30-250 st.C digit.EXCELLENT
Kód: MA-369869
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr na pečení / vaření -30-250 st. C, digitální, EXCELLENT. celková délka: 22 cm napájení: baterie 1 x LR44, není součástí zboží Digitální teploměr na maso EXCELLENT je velmi praktický pomocník do kuchyně. Kuchyňský digitální teploměr má dlouhou nerezovou sondu s čidlem, která se dá jednoduše zasunout do jakéhokoliv jídla a zjistit tak aktuální teplotu. Možnosti měření ve st. C a st. F. rozsah měření: -30 st. C do 250 st. C -22 st. F do 482 st. FDoplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022514870 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 0,616 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
