teploměr na pečení/vaření -30-250 st.C digitální
Kód: MA-267285
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr na pečení / vaření -30 - 250 st. C, digitální. celková délka: 18 cm materiál: plast, nerez barva: krémová teplotní rozpětí: - 30 až 250 st. C. Kuchyňský digitální teploměr CULINARIA je velmi praktický pomocník do kuchyně. Teploměr má dlouhou nerezovou sondu s čidlem, která se dá jednoduše zasunout do jakéhokoliv jídla a zjistit tak aktuální teplotu. Napájení 1 x baterie CR2032, není součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022487556 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
