teploměr na pečení/vaření masa 60-87 st.C, 12,5cm
Kód: MA-266222
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr na pečení / vaření masa, 60 - 87 st. C, 12,5 cm. teplotní rozpětí: 60 - 87 st. C délka jehly: 12,5 cm Teploměr na maso, s potiskem symbolů nejčastěji používaných druhů masa, měří vnitřní teplotu pečeně od 60 - 87 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022328415 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem přepravní: | 1,375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
