teploměr okenní 7x7cm samolepicí PH TRA 14.6001
Kód: MA-347341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 74 x 17 x 74 mm rozsah měření teploty: -50 °C až +50 °C hmotnost: 28 g materiál: plast montáž na okenní rám s lepícím čtverečkem Okenní teploměr s přehlednou stupnicí pro vnější použití vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816032683 |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,423 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
