teploměr okenní 14cm samolepicí PH BÍ 14.6013
Kód: MA-347361
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 24(81) x 9(11) x 138 mm hmotnost: 17 g materiál: plast montáž na okenní rám s lepící fólií Okenní teploměr s přehlednou stupnicí pro vnější použití vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4009816000576 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,56 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
