teploměr okenní 18cm PH
Kód: MA-340039
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 18 cm materiál: plast montáž na zeď Stačí jeden pohled na okenní teploměr a hned zjistíte, jaká je venku teplota. Teploměr umístíte na okenní rám na severní stranu ve stínu a máte po starostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590419011855 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,069 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,18432 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,2 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
