teploměr okenní 19,5cm PH+kov. ČER 14.6000.01
Kód: MA-347262
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr okenní 19,5 cm, PH + kov. ČER, 14.6000.01. průměr: 3,4 cm výška: 19,5 cm hmotnost: 90 g rozsah měření teploty: -40 °C až +50 °C Okenní teploměr vyrobený z plastu a kovu, s dobře čitelnou stupnicí. Teploměr lze snadno otáčet v držáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4009816033734 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0535 kg |
| Objem přepravní: | 0,64 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
