teploměr okenní 22cm kov. 14.5000
Kód: MA-347261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 23 x 28 x 200 mm rozsah měření teploty: -50 °C až +50 °C hmotnost: 42 g kovová opěra otočný montáž na okenní rám Okenní teploměr s přehlednou stupnicí pro vnější použití vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816032522 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem přepravní: | 0,49 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
