teploměr okenní 23cm PH+kov.
Kód: MA-267568
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr okenní 23 cm, PH + kov. výška: 23 cm materiál: plast, kov barva: stříbrná Teploměr na okno je vybavený stupnicí v rozpětí - 50 až + 50 st. C. Součástí balení jsou dva vruty pro uchycení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022520468 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,088 kg |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
