teploměr okenní kulatý 7cm kovový 14.5003
Kód: MA-347395
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr okenní kulatý, 7 cm, kov. 14.5003. průměr: 7,5 cm materiál: nerez ocel hmotnost: 51 g podélné broušení montáž na okenní rám s fixačním materiálem rozsah měření teploty: -30 °C až +50 °C Okenní kulatý teploměr, s přehlednou stupnicí, pro vnější použití. Je vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4009816013804 |
| datum: | Ne |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost: | 51 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Indikátor stavu baterie: | Ne |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,987 dm3 |
| Podsvícení displeje: | Ne |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
