teploměr okenní kulatý 7cm samolepicí PH BÍ 14.6006
Kód: MA-347351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 72 mm hmotnost: 21 g materiál: plast montáž na okenní rám s lepícím čtverečkem Okenní kulatý teploměr s přehlednou stupnicí pro vnější použití vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816326300 |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,564 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
