teploměr pokojový 18cm dřev. 12.1003.05
Kód: MA-347281
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 31 x 16 x 180 mm hmotnost: 34 g materiál: buk montáž na zeď Pokojový teploměr Vám okamžitě ukáže, zda máte v místnosti správnou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816032812 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem přepravní: | 0,986 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
