teploměr pokojový 18cm dřev. BÍ 12.1003.09
Kód: MA-347299
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 31 x 16 x 180 mm rozsah měření: -20 °C až +50 °C hmotnost: 34 g materiál: buk barva: bílá starožitný montáž na zeď Pokojový kapalinový teploměr Vám okamžitě ukáže, zda máte v místnosti správnou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816032829 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,392 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
