teploměr pokojový D12 12cm dřev.mořený
Kód: MA-340007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 12 cm materiál: dřevo mořené montáž na zeď Pokojový teploměr D12 Vám okamžitě ukáže, zda máte v místnosti správnou teplotu. Kontrolou pokojové teploty ušetříte až 6 % energie tím, že snížíte teplotu o 1 °C!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419011787 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,034 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 0,108 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
