teploměr ven./vn. 29cm PH ČER 12.3048
Kód: MA-347326
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 54 x 23 x 287 mm hmotnost: 40 g materiál: plast barva: černá, stříbrná lisování montáž na zeď Venkovní/vnitřní závěsný teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na zeď.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4009816015884 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,684 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
