teploměr venkovní 16cm PH ČER 12.6001.01.90
Kód: MA-347335
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 34 x 15 x 160 mm hmotnost: 7 g materiál: plast barva: černá montáž na zeď Venkovní závěsný teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na zeď.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4009816031358 |
| Hloubka přepravní: | 28,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,29925 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
