teploměr venkovní 18cm PH BÍ 12.3008.02
Kód: MA-347181
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 26 x 9 x 180 mm rozsah měření: -33 až +50 °C hmotnost: 12 g materiál: plast barva: bílá Venkovní závěsný kapalinový teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4009816032294 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,182 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
