teploměr venkovní 27cm kov. ČER 12.5001.50
Kód: MA-347327
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 65 x 18 x 275 mm hmotnost: 109 g materiál: kov barva: cín antický montáž na zeď s fixačním materiálem Venkovní/vnitřní závěsný teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na zeď.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4009816031716 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,083 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
