teploměr venkovní 27cm s hmoždinkou PH 12.6003.01.09
Kód: MA-347231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 65 x 23 x 275 mm hmotnost: 24 g materiál: plast barva: černá montáž na zeď (hmoždinka součástí) Venkovní závěsný kapalinový teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4009816031419 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 0,532 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | teploměry |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
