teploměr venkovní 40cm PH BÍ 12.3005
Kód: MA-347241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 68 x 10 x 410 mm rozsah měření: -40 °C až +50 °C hmotnost: 82 g materiál: plast barva: bílá Venkovní závěsný kapalinový teploměr s přehlednou stupnicí je vhodný pro připevnění na rám okna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4009816032447 |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 0,95625 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
