teploměr venkovní 42,8cm kov. STŘ 12.5011
Kód: MA-347342
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr venkovní 42,8 cm, kov. STŘ, 12.5011. výška: 42,8 cm materiál: kov barva: stříbrná s upevňovacím materiálem Venkovní závěsný teploměr, s přehlednou stupnicí, je vhodný pro připevnění na zeď.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4009816019363 |
| Hloubka přepravní: | 44,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,258 kg |
| Objem přepravní: | 1,171735 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 2,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
