teploměr venkovní 50cm PH 12.6008
Kód: MA-347284
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 106 x 29 x 495 mm hmotnost: 76 g materiál: plast barva: černá montáž na zeď kalibrován ve dvou bodech Venkovní závěsný teploměr, s přehlednou stupnicí, je vhodný pro připevnění na zeď.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4009816031488 |
| Hloubka přepravní: | 58 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,392 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | teploměr |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
