teploměr - vlhkoměr kombinace pr.7cm kov. 45.2006
Kód: MA-347278
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"rozměry: pr. 71 x 26 mm hmotnost: 35 g s mosazným kroužkem montáž na zeď ukazuje v % stupeň vlhkosti ve vzduchu Teploměr - vlhkoměr dokáže ihned určit, zda máte v místnosti správnou teplotu a vlhkost."Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4009816041920 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost: | 35 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Indikátor stavu baterie: | Ne |
| Objem přepravní: | 0,846 dm3 |
| Podsvícení displeje: | Ne |
| Smart: | Ne |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| vlhkoměr: | Ano |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
