teploměr - vlhkoměr pr.13cm PH 45.2045.02
Kód: MA-347277
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Teploměr - vlhkoměr pr. 13 cm, PH, 45.2045.02. průměr: 13 cm materiál: plast Teploměr - vlhkoměr je skvělým nástrojem pro sledování vnitřního klimatu. Umožňuje snadno monitorovat teplotu a vlhkost a regulovat je pomocí cíleného vytápění a větrání, pokud hodnoty překročí barevně označené komfortní zóny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4009816034595 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,106 kg |
| Objem přepravní: | 0,338 dm3 |
| Přesnost: | 0 |
| Rozsah měření do:: | 0 |
| Rozsah měření od:: | 0 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
