teploměr vpichovací do potravin pr.5x12cm 14.1002.60.90
Kód: MA-347403
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: pr. 51 x 120 mm hmotnost: 28 g materiál: nerez ocel Váš recept pro úspěšnou přípravu pečeně - tučné vepřové, jemná drůbež nebo hovězí středně propečený steak - s tímto vpichovacím teploměrem bude každé vaření hračkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry pokojové, venkovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4009816380418 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 2,3275 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
