termohrnek 1200ml TWAIN nerez/PH ŠE tm.
Kód: MA-287954
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 1200 ml TWAIN, nerez / PH tmavě šedý. objem: 1200 ml materiál: nerez, plast barva: tmavě šedá Dvoustěnný cestovní termohrnek TWAIN, v tmavě šedé barvě, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější část je vyrobena z nerezu 201, vnitřní část z nerezu 304 a víčko z plastu. Tělo hrnku je vakuové, udrží tak nápoje déle horké či studené. Víčko není nepropustné, doporučujeme uchovávat ve svislé poloze. Součástí balení je PP brčko a kartáček na čištění brčka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8591022610671 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,66 kg |
| Objem přepravní: | 3,861 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
