termohrnek 330ml TAZZA nerez/PH ANTR
Kód: MA-267501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 330 ml, TAZZA, nerez / PH ANTR. objem: 330 ml horní průměr: 9,3 cm dolní průměr: 7,5 cm výška: 9,5 cm materiál: nerez, plast, silikon barva: antracitová metalíza Dvoustěnný cestovní termohrnek TAZZA v metalické antracitové barvě, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější část je vyrobena z nerezu 201, vnitřní část z nerezu 304 a víčko z plastu. Využitelný objem je 330 ml. Tělo hrnku je vakuové, udrží nápoje déle horké či studené. Víčko není nepropustné, doporučujeme uchovávat ve svislé poloze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022615058 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 1,44 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
