termohrnek 350ml AVANZA nerez/PH ČRV
Kód: MA-287329
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 350 ml AVANZA, nerez / PH, ČRV. objem: 350 ml mteriál: nerez, plast barva: červená Cestovní dvoustěnný termohrnek AVANZA v červené barvě, je vhodný na horké a studené nápoje. Vnitřní vrstvu tvoří nerezová ocel a vnější je z plastu. Víčko není nepropustné - hrnek je nutné držet ve svislé poloze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022420010 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem přepravní: | 1,5795 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
